Technologie i produkty

O firmie

CIS Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnią tradycją produkującą elastyczne pianki poliuretanowe. Dzięki zaawansowanej technologii oferowane przez Nas produkty spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy jakościowe i znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wyspecjalizowane systemy kontroli procesu polimeryzacji z wykorzystaniem szerokiej gamy polioli polieterowych pozwalają na dostosowanie się do obowiązujących trendów rynkowych.

Nowoczesny park maszynowy pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających klientów. Posiadamy szeroką ofertę pianek i form jej sprzedaży w postaci bloków, kształtek, formatek, płyt, piany skompresowanej i wiele innych.

Wszystkie procesy w zakładzie są optymalizowane w celu poprawy jakości, ekonomii oraz ekologii. Dzięki doświadczeniu pracowników oferujemy doradztwo w zakresie zastosowania poszczególnych gatunków piany.

Technologie i produkty

Pianki poliuretanowe dzięki szczególnym właściwościom fizykomechanicznym mają bardzo szeroki zakres zastosowań w wielu gałęziach przemysłu takich jak meblarstwo, motoryzacja, budownictwo i wiele innych.

Pianki PUR polieterowe są produkowane na bazie TDI w formie blokowej na wysokociśnieniowej ciągłej linii spieniającej. Do produkcji używane są tylko wyselekcjonowane surowce od światowych producentów spełniających najwyższe normy jakościowe. Po procesie sezonowania pianka w nowoczesnym parku maszynowym jest przygotowywana dla klienta. Dzięki szerokiej gamie urządzeń CIS Sp. z o.o. oferuje piankę w formie blokowej lub w postaci płyt, formatek, kształtek i wielu innych.

Wszystkie pianki poddawane są badaniom w laboratorium fizykomechanicznym zgodnie z obowiązującymi normami. O wysokiej jakości produktów świadczą posiadane atesty i certyfikaty.