O firmie CIS

CIS Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnią tradycją produkującą elastyczne pianki poliuretanowe. Dzięki zaawansowanej technologii oferowane przez Nas produkty spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy jakościowe i znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Wyspecjalizowane systemy kontroli procesu polimeryzacji z wykorzystaniem szerokiej gamy polioli polieterowych pozwalają na dostosowanie się do obowiązujących trendów rynkowych.

about-img-first about-img-second

Technologie i produkty.

CIS PRODUKCJA

POLIUTERANY

Pianki poliuretanowe dzięki szczególnym właściwościom fizykomechanicznym mają bardzo szeroki zakres zastosowań w wielu gałęziach przemysłu takich jak meblarstwo, motoryzacja, budownictwo i wiele innych. Pianki PUR polieterowe są produkowane na bazie TDI w formie blokowej na wysokociśnieniowej ciągłej linii spieniającej.

Do produkcji używane są tylko wyselekcjonowane surowce od światowych producentów spełniających najwyższe normy jakościowe. Po procesie sezonowania pianka w nowoczesnym parku maszynowym jest przygotowywana dla klienta. Dzięki szerokiej gamie urządzeń CIS Sp. z o.o. oferuje piankę w formie blokowej lub w postaci płyt, formatek, kształtek i wielu innych. Wszystkie pianki poddawane są badaniom w laboratorium fizykomechanicznym zgodnie z obowiązującymi normami. O wysokiej jakości produktów świadczą posiadane atesty i certyfikaty.

WIĘCEJ
INFORMACJI

Oferta
handlowa.

ZOBACZ OFERTĘ